Stationsstraat 55, 1785 Merchtem – secretariaat@gtsm.be – 052 37 16 47

De leerlingen van 5 en 6 IW zetten een knappe prestatie neer op wiskundig vlak. Ze brachten de eerste drie rondes tot een goed einde en scoorden zo een plaatsje in de Wiskunnend Wiske finale.

Jaarlijks kruisen ongeveer 2000 wiskundeknobbels uit het 5de en 6de jaar secundair onderwijs de degens. Ze buigen zich over enkele intrigerende wiskundige opdrachten in de Wiskunnend Wiske wedstrijd. Deze wedstrijd wordt georganiseerd door de VUB.

De leerlingen van 5 en 6 IW behaalden meer dan 85% op de eerste drie rondes. Dit is de vereiste om een finaleplaats te bemachtigen.
Op zich is dit al een hele knappe prestatie. Zeker als je bedenkt dat er slechts twee technische scholen dit resultaat behaalden.

Op 14 maart, wereld pi-dag, trokken onze leerlingen onder de namen “TSO Toppers” en “Wiskundige Wetenschappers” naar de VUB. In team bogen ze zich over acht uitdagende, open vraagstukken. De leerlingen ervaarden deze dag als interessant en soms stresserend.

Een podiumplaatsje zat er dan misschien niet in, toch zijn we fier op onze leerlingen.
Knap, wiskundig werk mannen en vrouwen!